"Mutlu Tasarımlar, Mutlu Müşteriler" sloganım ile çıktığım bu yolda Web & Grafik Tasarım, Sosyal Medya Yönetimi, Yazılım Hizmetleri gibi alanlarda müşterilerime en hızlı ve en kaliteli hizmeti sunuyorum.

Benimle İletişime Geç!

sv 4

Grafik Tasarım

Logo Tasarımı, Katalog Tasarımı, Kurumsal Kimlik Tasarımı gibi çeşitli tüm tasarım hizmetlerinde profesyonel ve yaratıcı çözümler sunuyoruz.

sv 5

Sosyal Medya Yönetimi

Gelişen ve değişen algoritmalara karşı işletmenizin sosyal medyada da var olmasını sağlıyoruz. Sosyal Medya hesaplarınız bizimle birlikte emin ellerde!

sv 6

Web Tasarım
& Yazılım

İşletmenizi emin ellere bırakın. Web Tasarım & Yazılım alanında da profesyonel ve kaliteli hizmet sunuyoruz.

sv 1

Danışmanlık
Hizmeti

Uzun yıllardır verdiğimiz hizmetlerden edindiğimiz tecrübelerimiz ile tüm Mobil & Web Yazılım fikirlerinize ışık tutuyoruz.

sv 2

Mobil Tasarım
& Yazılım

Mobil Uygulamalarınız için UI/ UX Tasarım hizmetinin yanı sıra yazılım hizmeti de veriyoruz. Her alanda sizi ve işletmenizi destekliyoruz.

sv 3

NFT Tasarımı

Gelişen dünyaya ayak uyduran yaratıcı tasarımlarla, dijital sanata destek oluyoruz. İsteklerinize uygun tasarımlarla sizler de NFT satışlarınızı yapmaya hazır olabilirsiniz.

about shape 1
about circle shape
about img

Biz Kimiz?

Yaratıcı ve dinamik tasarımlar geliştiriyoruz.

7+ Yıllık Tecrübemiz, kaliteli hizmet anlayışımız ve profesyonel tasarımlarımız ile Rukiye Bilgi ve Jaguar Yazılım ekibi olarak işletmenizi bambaşka bir noktaya taşıyoruz.

detaylı bilgi al